Auto Miras

U nas możecie kształcić się w takich za wodach jak elektromechanik pojazdów samochodowych, lakiernik, blacharz samochodowy czy mechanik pojazdów samochodowych. Do dyspozycji oddajemy Wam najnowocześniejszy na rynku sprzęt, a nasi specjaliści nauczą Was wszystkiego co potrzebne jest do zostania profesjonalistą w swoim fachu!

Kształcenie odbywa się w formie pracy.  Uczeń podpisuje z naszym serwisem umowę o pracę w celu nauki zawodu. Co miesiąc otrzymuje wynagrodzenie i odprowadzane są za niego wszystkie  składki (ZUS, ubezpieczenia zdrowotne itd.).Młodociany ma obowiązek dokształcenia się w Zasadniczej Szkole Zawodowej, gdzie uczy się przedmiotów ogólnokształcących i zawodowych.Nad całością szkolenia w naszym serwisie czuwa:

Koordynator ds. edukacji
Tadeusz Jakubiak
+48 781 201 600 edukacja@automiras.pl

Regulamin Konkursu Wiedzy o Motoryzacji

Premie

- Na najlepszych pracowników młodocianych, którzy wykazują się zaangażowaniem w pracy oraz dobrymi ocenami w szkole czekają stypendia!
- System premiowania gwarantuje do 200% premii za osiągnięcia w nauce zawodu i szkolenie.
- Regulamin premii dostępny jest tutaj: Regulamin premiowania pracowników młodocianych

Ucząc się zawodu Elektromechanik pojazdów samochodowych opanujesz następujące umiejętności:

1. Diagnozuje układy elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych

- wypełnia dokumentacje związana z przyjęciem pojazdu do naprawy

- wykonuje pomiary diagnostyczne układów elektronicznych i elektrycznych pojazdów samochodowych

- ocenia stan techniczny elementów oraz układów elektrycznych i elektronicznych pojazdów samochodowych z zastosowaniem urządzeń diagnostycznych

2. Naprawia układy elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych

- sporządza zapotrzebowanie na układy lub elementy elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych

-dobiera narzędzia i przyrządy do wykonania napraw wyżej wymienionych i posługuje się nimi

-wykonuje demontaż układów elektrycznych i elektronicznych pojazdów samochodowych

-wykonuje regulacje elementów układów elektrycznych i elektronicznych pojazdów samochodowych

-sprawdza działanie wyżej wymienionych układów

-przeprowadza próby po naprawie

- sporządza kalkulacje kosztów wykonania usługi

Ucząc się zawodu mechanik pojazdów samochodowych opanujesz następujące umiejętności:

- Pomiary warsztatowe

- Prace ślusarskie

- Maszynowa obróbka skrawaniem

- Wykonywanie połączeń nierozłącznych

- Obsługa techniczna silników spalinowych

- Obsługa techniczna układu napędowego

- Obsługa i naprawa układu jezdnego

- Obsługa i naprawa układu hamulcowego

- Obsługa i diagnostyka układów elektrycznych i elektronicznych

- Montaż i demontaż nadwozia

Ucząc się zawodu lakiernik opanujesz następujące umiejętności:

- Przygotowanie powierzchni wyrobów do lakierowania

- Przygotowanie materiałów lakierniczych do nanoszenia na wyrób

- Nakładanie powłok lakierniczych różnymi technikami

- Operacje pomocnicze w lakiernictwie

- Suszenie wymalowań

- Wykonanie aplikacji na pokryciach lakierniczych

- Konserwacja pokryć lakierniczych na wyrobach. Zabiegi dodatkowe.

- Prace lakiernicze złożone

- Wykonanie renowacji i naprawy pokryć lakierniczych

Ucząc się zawodu blacharz samochodowy opanujesz następujące umiejętności:

- Wykonywanie podstawowych operacji obroki ręcznej

- Podstawowe operacje maszynowej obróbki wiórowej

- Obróbka cieplna

- Cięcie blachy

- Kształtowanie blachy

- Spawanie

- Zgrzewanie

- Połączenia blachy nitowe, lutowane, klejone, gwintowanie

- Przygotowanie samochodu do naprawy nadwozia

- Naprawa wgnieceń

- Naprawa nadwozia przez wymianę elementów

- Kompleksowe naprawy nadwozia

- Obsługa klienta w warsztacie blacharskim

Opis stanowiska:

- Profesjonalna obsługa klientów w zakresie sprzedaży samochodów nowych i używanych różnych marek

- Realizacja powierzonych celów ilościowych i jakościowych

- Przygotowywanie i dbałość o dokumenty sprzedażowe

- Umieszczanie ofert dotyczących sprzedaży pojazdów na portalach internetowych

-Dbałość o ekspozycję pojazdów

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- Posiadanie umiejętności handlowych i prowadzenia negocjacji

- Profesjonalizm w kontaktach z klientami i wysoka kultura osobista

- Zainteresowanie branżą samochodową

- Zaangażowanie i inicjatywa

- Prawo jazdy kategorii B

- Umiejętność pakietu MS Office

- Mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego / niemieckiego

Oferujemy:

- Atrakcyjne warunki wynagrodzenia

- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- Możliwość dalszego rozwoju

- Umowę o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mwesiora@automiras.pl.

- Prowadzenie korespondencji związanej ze zgłoszonymi szkodami

- Współpraca z rzeczoznawcami oraz serwisami w procesie likwidacji szkód

- Kontakt z Klientami

- Analiza zgromadzonych materiałów, ustalanie zakresu odpowiedzialności oraz ocena zasadności roszczeń

- Przygotowywanie decyzji merytorycznych w szkodach komunikacyjnych

- Odpowiedzialność za ściąganie należności

Wymagania:

- Znajomość likwidacji szkód komunikacyjnych

- Znajomość branży motoryzacyjnej

- Sumienność

- Prawo jazdy kat. B

- Wykształcenie minimum średnie

Oferujemy:

- Pracę w młodym zespole

- Interesującą, pełną wyzwań pracę z możliwością dalszego rozwoju

Zobacz video