Auto Miras

O Firmie

AutoMiras Autoryzowany Serwis Samochodowy sp. z o.o. to działający na rynku od 1997 roku, jeden z największych centrów napraw powypadkowych w kraju. Mieszczący się w Pępowie koło Gdańska w nowoczesnym obiekcie, zapewniający komfort swoim klientom oraz najwyższą jakość obsługi.

Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu, AutoMiras oferuje wszystkie usługi w jednym miejscu, w trosce o wygodę oraz czas naszych Klientów.

W skład obiektu wchodzi profesjonalna blacharnia i lakiernia, wraz z kompletnym zapleczem niezbędnym do wykonywania nawet najbardziej złożonych napraw, serwis mechaniczny z certyfikacją BOSCH, wykorzystujący wysokiej klasy części zamienne jak i oryginalne. Flota samochodów zastępczych w każdej klasie, a także Makurat Ubezpieczenia – profesjonalna multi-agencja ubezpieczeniowa zapewniająca kompleksowe usługi dla naszych Klientów szybko oraz solidnie.

AutoMiras Autoryzowany Serwis Samochodowy,to nie kolejny zwyczajny serwis. Zalicza się on do najbardziej zaawansowanych, najnowocześniejszych i profesjonalnych miejsc, świadczących usługi blacharsko-lakiernicze oraz mechaniczne w północnej części kraju, posiadającym certyfikat TUV RHEINLAND.

AutoMiras Autoryzowany Serwis Samochodowy, to najlepsi specjaliści, doskonali fachowcy a także najwyższe standardy, to doświadczenie ponad dwóch dekad na rynku, wykorzystywane w interesie naszych Klientów.

Miesięcznie, nasz serwis jest w stanie naprawić prawie 400 samochodów. Nasze hale mieszczą 18 stanowisk blacharskich, 2 profesjonalne komory lakiernicze oraz 10 stref przygotowawczych.

Co potwierdza nasze standardy? W długiej historii naszej działalności, trwającej już ponad 20 lat, AutoMiras Autoryzowany Serwis Samochodowy był laureatem wielu nagród takich jak: Złota Lakiernia 2015 oraz 2016 czy też Warsztat Roku 2015. Dla naszych klientów, na czas naprawy oferujemy samochody zastępcze z obecnie liczącej blisko 200 aut floty, oraz fachową pomoc ze strony naszych doradców, którzy pomogą w załatwieniu wszystkich formalności związanych z likwidacją szkody.

Dla nas w AutoMiras, priorytetem jest sprostanie wszelkim oczekiwaniom klientów serwisu, co uzyskujemy poprzez dbałość o produkty i usługi na najwyższym poziomie, przy wykorzystaniu naszego 20-letniego doświadczenia. 


BMW

BMW Bawaria Motors

Specjalizujemy się w naprawach blacharsko - lakierniczych samochodów marki BMW. 
Należymy do prestiżowego programu koncernu BMW "Partnerstwo z jakością", 
dzięki któremu zapewniamy naszym Klientom oryginalne części zamienne w korzystnych cenach. 
Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt i wysoko wykwalifikowany personel.